Värsked tööpakkumised

HoReCa müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 21098

Tööpakkumise number

21098

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on OÜ Estomatic, mille tegevusalaks on erinevate automaatide (vee-, espresso-, kuumajoogi- ja söögiautomaadid)maaletoomine, edasimüük ja müügijärgne teenindus Eesti regioonis. Pakume tööd HoReCa müügiesindajale, kelle tööülesanneteks on suhtlemine toitlustusasutuste
sektori klientidega, toodete tutvustamine, konsultatsioon ja toodete realiseerimine, turusituatsiooni uurimine, uute müügisuundade leidmine, aruandlus, töökohaga Tallinnas.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
eelnevat müügitöö kogemust
head suhtlemisoskust, esinduslikkust
täpsust, korrektsust, analüüsivõimet
väga head eesti keele oskust, vene keele oskust suuliselt
arvuti kasutamise oskust
B-kategooria juhilube

Pakume huvitavat tööd noores ja edukas kollektiivis, piiramatut teenimisvõimalust väga potentsiaalsel müügiturul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2003
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2003