Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42121

HoReCa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja ülesandeks on läbi aktiivse müügi heade kliendisuhete hoidmine ja arendamine oma piirkonna klientidega (HoReCa).

Ootused kandidaadile

  • positiivne suhtumine
  • hea suhtlemisoskus
  • võime viia tehing lõpuni
  • analüüsivõime
  • töökus
  • ausus
  • eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt HoReCa sektorist)
  • juhiloa ja isikliku auto olemasolu
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • soovitavalt võimalus koheselt tööle asuda

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd noores ja sõbralikus kollektiivis
  • konkurentsivõimelist palka
  • koolitust ja arenemisvõimalust

Lisainfo

Tööpiirkond on Tallinn ja Harjumaa

Tööpakkumise number
#42121