Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314271

HoReCa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurköökide kaubanduslik teenindamine
HoReCa klientide nõustamine ja nende vajaduste väljaselgitamine
Kliendibaasi haldamine ja laiendamine

Ootused kandidaadile

Toidukauba müügi kogemus, soovitavalt HoReCa sektoris
Eesti ja vene keele oskus
Arvuti kasutamise oskus
Väga hea suhtlemisoskus
Valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises tootmisettevõttes
Ametiautot
Sõbralikku kollektiivi
Korralikku põhipalka ning tulemustasu

Lisainfo

HoReCa müügiesindaja töötab müügijuhi alluvuses, tööpiirkond hõlmab tervet Eestit.

Tööpakkumise number
#314271

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013

Saarioinen Eesti OÜ on põhjamaade suurima valmistoite tootva kontserni Saarioinen OY tütarettevõte Eestis, mille käive 2012 a oli 8,3 miljonit eurot ning kus töötab üle 130 inimese. Toodame laias valikus valmistoite Läänemere regiooni tarbeks.

Vaata rohkem