Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #678484
Kaugtöö võimalus

HoReCa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte toodete aktiivne müük
  • Olemasolevate klientide teenindamine, kliendisuhete hoidmine ning uute klientide leidmine
  • Müügipakkumiste koostamine ning tellimuste vormistamine
  • Pretensioonide käsitlemine ja lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Oled ladus suhtleja ja hea läbirääkija ning müügitulemustele orienteeritud

  • Sul on oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas

  • Oskad kasutada arvutit ja Sul on B-kategooria juhiload

  • Omad Pärnumaa, Hiiumaa ja Saaremaa HoReCa valdkonna müügitöö kogemust

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalikke töövahendeid ja ametiautot

  • Huvitavat ja vaheldurikast tööd

  • Tulemuspalka

  • Ettevõttepoolset erinevate toetuste paketti

Tööpakkumise number
#678484

Asukoht:
Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2020

Maag Grupp on 100%-liselt Eestimaisel kapitalil põhinev toiduainetetööstuseid koondav ettevõte. Meie suurimad kaubamärgid on Rannarootsi, Rannamõisa, Tere ja Farmi.
Emaettevõte AS Maag Grupp on ärikliente teenindav vahendusettevõte, mille põhitegevusala on jahutatud ja külmutatud toiduainete vahendus ja distributsioon.

Vaata rohkem