Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194453

HORECA kliendihaldur/kohvikoolitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- HORECA klientide teenindamine ja koolitamine
- HORECA kliendisuhete hoidmine ja arendamine, uute klientide leidmine ning olemasolevate klientide müügimahtude suurendamine
- kliendilepingute sõlmimine ning krediidijärelevalve teostamine
- kohvikoolituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

- eelnev aktiivse müügi kogemus
- eesti, vene ja inglise keel
- arvutikasutusoskus
- autojuhiload
- hea suhtleja ning särav esineja
- kohusetundlik, usaldusväärne ja karismaatiline
- järjekindel, proaktiivne ja tulemustele orienteeritud

Kasuks tuleb töökogemus baristana.

Ettevõte pakub

- arenguvõimalust oma valdkonna juhtivas ettevõttes
- motiveerivat tasupaketti tulemustele orienteeritud töötajale

Tööpakkumise number
#194453