Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194178

HORECA kliendihaldur

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Töö eesmärgiks on tagada HoReCa klientide rahulolu Coffee Bean OÜ toodete ja teenustega läbi kõrgetasemelise teeninduse ning püstitatud müügitulemuste täitmine. Tööülesanneteks on:
  • müügi teostamine ja edendamine HoReCa klientide juures
  • müügitulemuste jälgimine ja analüüs
  • müügikampaaniate korraldamine HoReCa klientidele
  • krediidilepingute sõlmimine ja haldamine
  • debitoorse võlgnevuse kontrollimine ja võlgnikega suhtlemine
  • müügiprognooside ning oma valdkonna eelarvete koostamine

Nõudmised kandidaadile

    Vähemalt kesk-eri haridus
  • teadmised HoReCa klientide vajadustest
  • tulemuslik töökogemus müügitöös, kokanduses või kaubandusettevõttes
  • läbirääkimis- ja planeerimisoskus
  • hea vene keele oskus suhtlustasandil ning hea eesti keele oskus
  • hea arvutikasutamise oskus
  • organiseerimisvõime ning analüütiline mõtlemine.. Oled järjekindel ja tulemustele orienteeritud. Valdad arvutit ja omad juhilube.

Võimalust töötada noores ja aktiivses, oma ala väga hästi tundvas meeskonnas
Arenemisvõimalusi
Koolitust ja õpet nii Eestis, kui ka välismaal
Tulemustele orienteeritud inimesele pakume motiveerivat tasupaketti

Tööpakkumise number
#194178

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2010

Coffee Bean OÜ on kiiresti ja jõudsalt kasvav kohvi ja kohvimasinate alale spetsialiseerunud ettevõte, mis pakub erinevatele ettevõtetele ja restoranidele täisautomaatseid ja traditsioonilisi kohviseadmeid ning parimat toorainet vastavalt kliendi vajadusele.

Vaata rohkem