Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626671

Höövlitööline

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Erapuit otsib oma meeskonda uut liiget!

Töötaja tööülesanneteks on:

- Höövelmaterjali vastuvõtt liinilt ja visuaalne kontroll;
- Höövelmaterjali sorteerimine vastavalt nõuetele;
- Valmistoodangu pakendamine;
- Nõuetele mittevastava höövelmaterjali ümbertöötlemine;
- Vajadusel materjali tembeldamine;

Töö toimub hommikuses vahetuses kell 07:00 - 15:30.

Hea oleks isikliku transpordivahendi olemasolu, sest töökoht asub Tartust 10 km Jõgeva poole.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- õppimisvõimet ja kohanemisoskust;
- kohusetundlikkust;
- valmisolekut füüsiliseks tööks;
- rutiinitaluvust;
- tahet anda oma panus ettevõtte eesmärkide saavutamiseks.

Kasuks tuleb:
- eelnev sarnase töö kogemus;
- tehniline taip.

Ettevõte pakub

- tööks vajalikke vahendeid ja riietust;
- arenemisvõimalust teistele ametikohtadele;
- väljaõpet tööülesannete täitmiseks;

Tööpakkumise number
#626671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
7. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

AS Erapuit on tegutsenud üle 20 aasta. Meie toodanguks on kodumaisest kuusest karkassimaterjali pikkuses kuni 7,2 meetrit ja ristlõikes kuni 100x300mm. Oma toodangu me kuivatame, kalibreerime ja tugevussorteerime.

Vaata rohkem