Värsked tööpakkumised

Höövlioperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38174

Tööpakkumise number

38174

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
•Hööveldusprotsessi läbiviimine, höövelduskvaliteedi eest vastutamine
(ristlõiked, mõõdud, kalibreerimine)
•Höövelmasina jooksev hooldus, häälestamine
•Freeside ja saagide hooldus, teritamine

Nõudmised kandidaadile

Nõutav kvalifikatsioon:
•Eriharidus, soovitavalt puidu- või mehaanikaalane
•Eelnev töökogemus kaasaegsete puidutöötlemismasinatega
•Arvuti kasutamise oskus
•Initsiatiivikus ning valmisolek töötada meeskonnas

Uuele meeskonnaliikmele pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd ning võimalusi enesearenguks rahvusvaheliselt edukas suurfirmas.
Paikuse saeveski on 2002. aasta parim tööandja ettevõtte töötajate hinnangul
(ajalehe Äripäev, ajakirja Pere ja kodu ning turu-uuringu firma Ariko Marketing uuring).
See on kõnekas fakt, miks tasub tulla meile tööle!

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2004
Brutopalk:
Alates 8000 kuni 12000 EEK kuus

Stora Enso Timber on rahvusvaheline puidutööstusettevõte, mis pakub klientide nõuetele vastavaid puidutooteid tööstus- ja kaubandusettevõtetele kõikjal maailmas. 1,4-miljardilise
( EUR ) aastakäibega Stora Enso Timber toodab 7,4 miljonit m3 saetud puidutooteid aastas, millest 2,8 miljonit m3 moodustavad täiendavalt töödeldud tooted. Ettevõtte Euroopa 25 saeveskis ja 22 järeltootmistehases töötab 4600 inimest. Stora Enso Timber kuulub integreeritud metsatööstusettevõtte Stora Enso koosseisu. Paikuse saeveski toodangumaht on 220 000 m3 saematerjali aastas, millest 80 000 m3 on hööveldatud puit. Saeveskis töötab 142 inimest.