Höövli operaator, höövlite peaoperaator
Tööpakkumise number #695328

1
RONI REM OÜ
Viljandimaa

Töö kirjeldus

Höövli operaator

  • Höövli (Weinig Profimat 1500) seadistamine ja häälestamine.
  • Materjali etteandmine höövlisse ja hööveldamine vastavalt spetsifikatsioonile.
  • Toodangu kvaliteedi tagamine (kvaliteedi kontrollimine, mõõtmiste teostamine ja protokollimine).
  • Höövli hooldamine, töökoha korrashoid.

Höövlite peaoperaator

  • Erinevate Weinig höövlite seadistamine (kokku neli höövlit).
  • Instrumentide digitaalne mõõdistamine Weinig OptiControlil.
  • Höövlite tulemusliku töö tagamine.
  • Höövlite toodangu kvaliteedi tagamine.
  • Osalemine arendustegevuses.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus nelikanthöövlil.

  • Tehniline taiplikkus.

  • Hea tervis ja füüsiline vorm.

  • Oskus töötada meeskonnas.

  • Valmisolek vahetustega tööks (höövlioperaatoril).

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Tehtud töö eest väärilist tasu.

  • Stabiilset pikaajalist töökohta ja kindlat palgapäeva.

  • Tööalast väljaõpet ja koolitust kohapeal.

  • Lõunasöögi võimalus kohapeal.

Tööpakkumise number
#695328