Värsked tööpakkumised

Hoonete hooldusmeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106963

Tööpakkumise number

106963

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma

HOONETE HOOLDUSMESTRIT,
kelle töö eesmärgiks on tagada ettevõtte hoonete ja tehnosüsteemide (vesi, küte, kanalisatsioon, elekter, ventilatsioon) korrasolek ning õige ekspluatatsioon.
Samuti teostab ta ettevõtte hoonete ja siseruumide remonttöid.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame
- kuldseid käsi
- huvi tehnosüsteemide vastu
- oskust ja tahtmist suhelda kaastöötajatega
- täpsust ja distsipliini
- suhtlemistasemel eesti ja vene keele oskust.
Lisaväärtuseks on tehniline haridus

Ettevõte pakub

Pakume
- võimalust töötada täistööajaga
- paindlikku töögraafikut, võimalus töötada esmaspäevast reedeni sobival ajal
- häid olmetingimusi
- korralikku töökeskkonda
- tööriietust
- korralikku töötasu

Huvi korral töötada vahetuste graafiku järgi ka tasuta transport tööle Tallinna kesklinnast (läbi Lasnamäe kanali) ja Maardust

Lisainfo

Kohtumise aeg leppida kokku telefonil 6 349 222 või saata CV aadressile personal2favor.ee
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas).

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
5. mai 2007

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Meie tootmine asub 2000 ja 2006.a ehitatud kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.