Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68216

Hoonete hooldusbüroo vanemspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hoonete ja kinnistute kommunikatsioonisüsteemide häireteta töö korraldamine
Hooldus ja remonditööde korraldamine
Ehitusalaste lepingute sõlmimine
Ehitus- ning remonditööde eelarve koostamine

Ootused kandidaadile

Tehniline kesk-eri või kõrgem haridus (soovitatav ehitusalane)
eesti keele valdamine
EV kodakondsus
täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

arenemis- ja koolitusvõimalusi
avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi
kindlat ja stabiilset sissetulekut
meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#68216