Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #324484

HOONEAUTOMAATIKA SÜSTEEMIINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hooneautomaatika lahenduste valimine, väljatöötamine, programmeerimine, käivitus ning häälestus (visualiseerimissüsteemid, programmeeritavad kontrollerid, integreeritud juhtimis- ja häiresüsteemid)
  • klientide konsulteerimine ja tehniline nõustamine oma valdkonnas

Ootused kandidaadile

  • kõrgem tehniline haridus, eelistatult automaatjuhtimissüsteemide programmeerimine
  • eelnev töökogemus automaatika ja tehnosüsteemide programmeerimise alal/soovituslik
  • hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • korrektsus, täpsus, süstemaatilisus ja järjepidevus tööülesannete täitmisel
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus
  • kiire õppimis- ja kohanemisvõime
  • oskus iseseisvalt töötada
Kasuks tuleb
  • vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
  • autojuhiload
  • eelteadmised kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuse valdkonnast

  • huvitavat ning vaheldusrikast tööd staažikas ja arenevas ettevõttes
  • töökat, professionaalset ning nooruslikku meeskonda
  • õpi- ning arenguvõimalusi - möödapääsmatud on koolitused
Pakutav palk: anna oma soovist meile teada

Tööpakkumise number
#324484

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
13. november 2013

AS Ecomatic on Eesti juhtivaid ettevõtteid hooneautomaatika süsteemide müügi ja projekteerimise alal. Toetudes oma pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda kliendile alati parimat võimalikku kvaliteeti. Ecomatic AS pakub oma klientidele koostöös rahvusvaheliselt tunnustatud partneritega täislahendusi: tehnosüsteemide projekteerimist, paigaldust ja hooldust. Pakume oma klientidele, töötajatele ning koostööpartneritele usaldusväärset ja püsivat koostööd.

Vaata rohkem