Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299161

HOONEAUTOMAATIKA PROGRAMMEERIJAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooneautomaatika lahenduste programmeerimine ja häälestus (visualiseerimissüsteemid, programmeeritavad kontrollerid, integreeritud juhtimis- ja häiresüsteemid)
klientide konsulteerimine ja tehniline nõustamine oma valdkonnas

Ootused kandidaadile

Kõrgem IT või tehniline haridus, eelistatult automaatjuhtimissüsteemide programmeerimine
hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
korrektsus, täpsus, süstemaatilisus ja järjepidevus tööülesannete täitmisel
hea suhtlemis- ja väljendusoskus
kiire õppimis- ja kohanemisvõime
oskus iseseisvalt töötada.

Kasuks tuleb
eelnev töökogemus automaatika ja tehnosüsteemide programmeerimise alal
vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
autojuhiload
eelteadmised kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuse valdkonnast

Ettevõte pakub

Huvitavat ning vaheldusrikast tööd arenevas ettevõttes
töökat, professionaalset ning nooruslikku meeskonda
õpi- ning arenguvõimalusi - möödapääsmatud on koolitused tarnijate juures

Tööpakkumise number
#299161

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2013
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2013

AS Merx on Eesti juhtivaid ettevõtteid hooneautomaatika süsteemide müügi ja projekteerimise alal.
Lisaks tegutseb Merx kütte-, ventilatsiooni-, ning tööstusseadmete müügi ja hoolduse valdkonnas. Toetudes oma pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda kliendile alati parimat võimalikku kvaliteeti. Merx pakub koostöös oma rahvusvaheliselt tunnustatud partneritega klientidele täislahendusi: tehnosüsteemide projekteerimist, paigaldust ja hooldust.
Pakume oma klientidele, töötajatele ning koostööpartneritele usaldusväärset ja püsivat koostööd.
Ettevõttes on juurutatud ISO 9001:2000 kvaliteedijuhtimissüsteem.

Vaata rohkem