Värsked tööpakkumised

Hooldustöötajad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211190

Tööpakkumise number

211190

Töö kirjeldus

• hooldusdiagnostika
• hoolduse planeerimine
• hooldusmeetmete läbiviimine
• hoolduse hindamine

Nõudmised kandidaadile

• lõpetatud kutseharidus vanurihoolduse valdkonnas või
• lõpetatud kutseharidus tervishoiu- või põetusvaldkonnas või
• lõpetatud kutseharidus tervishoiu- või laste põetamise valdkonnas
• hea saksa keele oskus kõnes ja kirjas
Teie profiil:
• tasakaalukus ja kannatlikkus
• loovus
• algatus- ja kaasalöömisvõime
• meeskonnatöö oskus
• konfliktitaluvus
• organiseerimisvõime
• empaatiavõime

Pakume suurepärast töökeskkonda kõigile vanurihoolduse valdkonna töötajatele: kaasaegset hoolduskontseptsiooni, uusi hooneid, värskeid ideid ja palju südamlikkust. Kogu Saksamaal.

Lisainfo

Palun saatke oma saksakeelne avaldus (koos dokumentidega töökogemuse ja hariduse kohta ning elulookirjeldus)
kirjalikult aadressile:

DSG Deutsche Seniorenstift Gesellschaft mbH & Co. KG
Julia Seidel
Misburger Straße 81 d
30625 Hannover
Tel: 0511/89892-0

või veebilehel:
www.go-dsg.de.

Asukoht:
Saksamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

on peakorteriga Hannoveris käitab kogu Saksamaal 12 hoolekandeasutust. DSG ühendab endas pikaajalise kogemuse vana- ja hooldekodude käitamisel ning tugeva ettevõttegrupi laialdased kinnisvara- ja finantsalased teadmised. DSG juhtkonnal ja halduspersonalil on pikaajaline juhtimiskogemus tervishoiuvaldkonnas, eriti vanade- ja hooldekodude käitamisel.