Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #618244

Hooldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientide hooldamine ja abistamine igapäevastes tegevustes.
Töö on vahetustega 2 tööl ja 2 vaba. Töö aeg 7.00-19.00.

Ootused kandidaadile

Soov töötada kliendi heaks
Sõbralik
Siiras
Aus

Ettevõte pakub

35 kalendripäeva puhkust
kaasaegne töökeskkond
koolitustel osalemise võimalus
sõbralikud kolleegid

Tööpakkumise number
#618244

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 790 - 820 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
12. september 2019

Tartu Hooldekodu on Tartu Linnavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna haldusalas tegutsev eakate ja puuetega inimeste erinevaid toimetulekuid toetav hoolekandeasutus.

Vaata rohkem