Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #646448

Hooldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õendusabi osakonna patsientide hooldamine (personaalne hügieen: duššitamine, hambapesu, habemeajamine; söötmine, riidesse panemine, mähkmete vahetus, ratastooli tõstmine/aitamine)  ning nende elukvaliteedi tõstmine, aktiveerimine ja juhendamine koos teiste meeskonna liikmetega. Lähedaste kuulamine ja toetamine.

Ootused kandidaadile

Ootame töötajalt ausust ning avatud suhtumist nii patsientidesse kui ka kaastöötajatesse. Oluline on konfidentsiaalsus ning positiivne ellusuhtumine.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus, aga teeme väljaõpet ka kohapeal.

Huvitavat tööd ja toredat meeskonda ning stabiilset palka. Aitame kohanemisel, vajadusel väljaõpe. Pakume koolitusi enesearenguks.

Tööpakkumise number
#646448