Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #687546

Hooldustöötaja

CVKeskus.ee klient
Saksamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Eramajas või korteris kodumajapidamise korraldamine.

-Eaka inimese igapäevane abistamine

-Kauplusest sisseostude tegemine ja toidu valmistamine

-Pesu pesemine / triikimine

-Eaka inimese kodu (vajadusel ka aia) korrashoid

Ootused kandidaadile

Saksa keele oskus

Kasuks tulevad juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

 -Pikaajalist koostööd

-Majutust eramajas või korteris (töötajale tasuta elamispind ja söök)

-Töökohta Saksamaal

Sõidukulude tasumist Saksamaale ja tagasi

Tööpakkumise number
#687546