Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70887

Hooldustöötaja golfiväljakule - Jüri lähedal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Muru niitmine väljakutel (spetsiaalsete golfiväljaku niidumasinatega);
* Heki pügamine;
* Muud jooksvad hooldustööd/ülesanded väljakutel;
* Kasuks tuleb eelnev masinate remondi/hoolduskogemus;
Inimest vaja suveperioodiks, alates praegusest (võimalusel ka sügisel ilusatel ilmadel).

Ootused kandidaadile

* Töötahe;
* Pealehakkamine;
* Hoolsus;
* Soovitavalt eelnev kogemus masinate hooldamisel;
* Täisealisus (alates 18-...).

Ettevõte pakub

* Tööd suvehooajaks;
* Tööd vabas õhus;
* Võimalust leida endale tulevikuks hea tööandja, sellesama ettevõtte näol;
* Head töötasu (45 EEK bruto tunnis).

Tööpakkumise number
#70887

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Alates 45 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2006

Personalipunkt Extra OÜ Kliendiks on Suuresta külas (Rae vallas, Vaida- Jüri naabruses) asuv ettevõte Golfest AS.
Suuresta Golf asub 19 km kaugusel Tallinnast Tartusse viiva magistraali läheduses Suuresta külas. Golfiväljak on kokku sobitatud kohaliku künkliku , looduskauni ja avara maastikuga, umbes 20- minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Suurestas on alates 2004. aasta augustist mängitud golfi.
Suuresta Goliklubi on Eesti Golfi Liidu liige. Eeti Golfi Liit kuulub Euroopa Golfi Liitu.

Vaata rohkem