Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63968

Hooldustöötaja golfiväljakule - Jüri lähedal

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Suuresta Golfiväljakule vajab Personalipunkt Extra OÜ Klient hooldemeest, kelle ülesanneteks- muru niitmine väljakutel (selleks vastavate niitmismasinatega), heki pügamine ning muud jooksvad hooldustööd/ülesanded väljakutel.
Soovitavituslik eelnev masinate remondi/hoolduskogemus.
Inimest vaja suveperioodiks, augusti keskpaigani,alates praegusest.

Ootused kandidaadile

töötahe
pealehakkamine
hoolsus
soovitavalt eelnev kogemus masinate hooldamisel
täisealine

Ettevõte pakub

tööd suvehooajaks
tööd vabas õhus

Tööpakkumise number
#63968