Värsked tööpakkumised

Hooldustöötaja, erivajadustega isiku saatja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 553499

Tööpakkumise number

553499

Firma nimi peidetud Hooldustöötaja, erivajadustega isiku saatja

Töö kirjeldus

hooldustöötajana koduteenuse osutamine täisealisele isikule, tagamaks kliendi parim võimalik toimetulek koduses keskkonnas;
erivajadusega isiku saatjana sotsiaaltransporditeenuse raames autos ja bussis järelevalve pakkumine psüühilise erivajadusega isikutele.

Nõudmised kandidaadile

Kandideeri kindlasti, kui Sul on tahe ja valmisolek teha tööd austades abivajajaid ja järgides kvaliteetse hoolduse põhimõtteid, väärtustad meeskonnatööd, oled empaatiline, hea pingetaluvusega, kohusetundlik ja heade suhtlemisoskustega. On vajalik, et Sa oskad heal tasemel eesti keelt nii kõnes kui kirjas, oled omandanud vähemalt keskhariduse ning omad kogemust psüühilise erivajadusega isikutega töötamisel.

Ootame Sinuga kohtumist, et saaksime lähemalt tutvustada Saku Päevakeskuse tegemisi, töö sisu ja töökeskkonda. Võid olla kindel, et hoolime oma töötajatest ning tasakaalustame tööd toetava töökeskkonnaga, oleme paindlikud, pakume koolitusvõimalusi ning regulaarset tööjuhendamist ja supervisiooni.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Saku päevakeskus on Saku Vallavalitsuse hallatav hoolekandeasutus, mis pakub valla erivajadustega isikutele ja peredele toimetuleku soodustamiseks ja säilitamiseks sotsiaalteenuseid.
Saku vald asub Harju maakonna lõunaosas, jäädes Tallinna lõunapiiri ja Rapla maakonna põhjapiiri vahele. Saku valla esmase moodustamise daatumiks on aasta 1866. Käesoleval ajal elab Saku vallas üle 9400 elaniku.
Valla territooriumil asub 2 alevikku: Saku ja Kiisa ning 20 küla: Männiku, Tammejärve, Tammemäe, Kirdalu, Lokuti, Saustinõmme, Kurtna, Tagadi, Roobuka, Tõdva, Kajamaa, Kasemetsa, Metsanurme, Üksnurme, Rahula, Saue, Sookaera-Metsanurga, Jälgimäe, Tänassilma ja Juuliku.