Hooldustöötaja
Tööpakkumise number #737208

Töö kirjeldus

Pakume tööd Kosel, Põltsamaal, Kanepis ja Sangastes asuvates hooldekodudes.

Tööülesanneteks on:

Tagada kliendile teenuse osutamisel hooldustoimingud ning muud toetavad ja toimetulekut tagavad toimingud ja teenused (abistamine igapäevatoimingutes, hooldus-põetustöö, puhtuse ja korra tagamine, turvalise sõbraliku keskkonna loomine).

Lisainfo saamiseks võtta ühendust:

Kose Kodu - Kadri Tulp, telefon 5030994

Põltsamaa Kodu - Lagle Kalberg, telefon 53801737

Kanepi Kodu - Merle Lätt, telefon 56264536

Sangaste Kodu - Eliis Oja, telefon 53054764

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus hea. Vene keele oskus soovitatav. Kasuks tuleb varasem töökogemus samal või sarnasel ametikohal.

Ettevõte pakub

Väljaõpet töökohal, head meeskonnatöö kogemust.

Tööpakkumise number
#737208