Värsked tööpakkumised

Hooldustöölised

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46856

Tööpakkumise number

46856

Töö kirjeldus

  • pesukoguste tõstmine liinile vastavalt kehtestatud pesu sortimendile ja hulgale
  • töötava pesumasina jälgimine, puhastamine, lihtsamate hooldustööde tegemine

Nõudmised kandidaadile

  • valmisolek vahetustega tööks
  • füüsiline vastupidavus
  • tehniline taip
  • kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • tänapäevast töökeskkonda
  • tähtajalist lepingut augustini, hiljem võimalus jääda alalisele tööle
  • töötasu alates 5000 kr bruto

Lisainfo

kandideerimiseks saatke palun oma CV kas CV-Keskuse kaudu või e-postiga heleriin@cv.ee või helistage 656 6630

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2005

Contract People on personaliotsingufirmas CVO Group äriüksus, mis vahendab töötajaid kõikides valdkondades.

Pakume tööd on tööstuslikus pesumajas, mille peamisteks klientideks on hotellid ja reisilaevad.