Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243444

Hooldustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • hooldus- ja koristustööde teostamine parkimisaladel;
  • koristusmasinaga töötamine parkimismajades;
  • parkimismajade igapäevase heakorra tagamine;
  • lume- ja libedustõrje parkimisaladel ning parkimismajade sisse- ja väljasõitudel

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlik
  • hea füüsiline vastupidavus
  • töökas
  • tehnilise taibuga
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • tööaega graafiku alusel;
  • meeldivat töökeskkonda;
  • töötasu 800 eurot kuus;
  • tööalast väljaõpet.

Lisainfo

Kui tahad kaasa lüüa, siis ära kahtle, vaid saada oma CV
Kandideerimisavaldusi võetakse vastu kuni 02.12.2011.a.

Tööpakkumise number
#243444

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
2. november 2011

EuroPark Estonia OÜ on parkimisteenust osutav ettevõte, kes omab 30-aastast rahvusvahelist kogemust parkimise korraldamisel ning opereerib Eestis enam kui 100 parkimisala.

Vaata rohkem