Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688405
Veebipõhine värbamine

HOOLDUSTÖÖDE PROJEKTIJUHI PRAKTIKANT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Pakume Sulle võimalust saada ainulaadne kogemus raudtee hoolduse korraldamises. Meie juures saad õppida raudtee hooldustööde plaanide- ja eelarve koostamist, hankedokumentide koostamist, töövõtjatelt tellitavate raudtee plaaniliste hooldustööde korraldamist, kontrollimist ja haldamist.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult uudishimu, tahtmist ja pealehakkamist, julgust, kaasamõtlemist, täpsust, ausust ja arvuti kasutamise oskust. Kasuks tuleb ka vene keele oskus.

Sinu praktikakohaks saab olema teeameti projektiosakond, mis tegeleb teenuste sisseostmisega raudtee hoolduse korraldamiseks ning seda kogu taristu ulatuses.

Tööpakkumise number
#688405

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
praktika, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2021

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem