Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307606

Hooldustehnik/Insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kärcheri kodu- ja professionaalsete seadmete remont, hooldus ja paigaldus;
  • Olemasolevate ja potentsiaalsete klientide nõustamine Kärcher toodete osas;
  • Suhtlemine Kärcher klientidega;
  • Igapäevatöö sujuva kulgemise tagamine;
  • Tagama hoolduse töösujuvuse ning hoolitsema varuosade ja töövahendite tellimise eest;
  • Tulemustest raporteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus – soovitavalt elektroonikaalane või muu tehniline;
  • Omab kogemust elektrotehnika, elektriseadmete remontimise ning mehaanilise remontimise alal;
  • Oskab lugeda peamisi elektriskeeme, masinate jooniseid;
  • Vähemalt 1-aastane kogemus sarnasel ametikohal;
  • Teadmised standardsetest elektriseadmete teenindusega seotud tegevustest, korrast, kohalikest juriidilistest nõuetest ;
  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • Kehtiv juhiluba;
  • Sihikindel , vastutustundlik, suhtlusaldis;
  • On pärit Eestist või omab laialdast elukogemust selles riigis.
Eelised:
Kärcher või teiste puhastustööstuste kaubamärkide ja tarbekaupade parandamise kogemus.

Hea võimalus töötada dünaamiliselt kasvavas ja rahvusvaheliselt edukas ettevõttes kõrgeimate standarditega toote kvaliteedi-, disaini- ,
keskkonnasäästlikkuse- ja kasutajasõbralikkusele.

Lisainfo

Palun saatke oma CV ja sooviavaldus inglise või vene keeles viitega TEENINDUSE HOOLDUSTEHNIK/INSENER hiljemalt 12.06.2013

Tööpakkumise number
#307606

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
13. mai 2013

The difference is YOU. Kärcher, the world’s leading provider of innovative cleaning solutions, is a family-owned company that has built its impressive growth on foundations of mutual respect and trust. With our cutting-edge technology we continue to create milestones, which is why we are looking for motivated employees who want to make difference by delivering outstanding performance. As your career objectives are very important to us, we ensure a wide range of advancement opportunities. Make use of your know-how with one of the best employer in Germany. Because exceptional solutions require exceptional people (http://www.karcher.ee).

Vaata rohkem