Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321624

Hooldustehnik/Insener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kärcheri kodu- ja professionaalsete seadmete remont, hooldus ja paigaldus;
  • Olemasolevate ja potentsiaalsete klientide nõustamine Kärcher toodete osas;
  • Suhtlemine Kärcher klientidega;
  • Igapäevatöö sujuva kulgemise tagamine;
  • Tagama hoolduse töösujuvuse ning hoolitsema varuosade ja töövahendite tellimise eest;
  • Tulemustest raporteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Tehniline haridus – soovitavalt elektroonikaalane või muu tehniline;
  • Omab kogemust elektrotehnika, elektriseadmete remontimise ning mehaanilise remontimise alal;
  • Oskab lugeda peamisi elektriskeeme, masinate jooniseid;
  • Vähemalt 1-aastane kogemus sarnasel ametikohal;
  • Teadmised standardsetest elektriseadmete teenindusega seotud tegevustest, korrast, kohalikest juriidilistest nõuetest ;
  • Hea eesti, vene ja inglise keele oskus;
  • Kehtiv juhiluba;
  • Sihikindel , vastutustundlik, suhtlusaldis;
  • On pärit Eestist või omab laialdast elukogemust selles riigis.
Eelised:
Kärcher või teiste puhastustööstuste kaubamärkide ja tarbekaupade parandamise kogemus.

Hea võimalus töötada dünaamiliselt kasvavas ja rahvusvaheliselt edukas ettevõttes kõrgeimate standarditega toote kvaliteedi-, disaini- ,
keskkonnasäästlikkuse- ja kasutajasõbralikkusele.

Lisainfo

Palun saatke oma CV viitega TEENINDUSE HOOLDUSTEHNIK/INSENER hiljemalt 31.10.2013

Tööpakkumise number
#321624

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
1. november 2013
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem