Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155228

HOOLDUSTEHNIK (valveseadmestikud)

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • valveseadmestike (sh video-, valve-, läbipääsu- ja tulekahjusignalisatsioonisüsteemid) hooldamine, rikete kõrvaldamine, paigaldamine
  • häire põhjuste väljaselgitamine ja likvideerimine
  • klientide instrueerimine ja nõustamine valveseadmete kasutamist puudutavates küsimustes
  • töödega kaasneva dokumentatsiooni vormistamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus nõrkvoolusüsteemiseadmete paigaldamisel ja hooldamisel
  • tehniline taip ja nõrkvoolusüsteemiseadmete tööpõhimõtete tundmine
  • väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • B-kategooria juhilubade olemasolu
  • usaldusväärsus ja vastutustunne
  • kõrge pingetaluvus ning orienteeritus klienditeenindusele

  • stabiilset, väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi ja enesearendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#155228

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2008

Securitas Eesti AS on Euroopa ühe suurima turvakontserni tütarfirma, mis tegutseb Eestis alates 1996.a. sügisest.

Firma tegevusaladeks on valveseadmete müük, hooldus ja paigaldamine, mehitatud-, tehnilise- ja patrullvalve teenuse osutamine.

Securitas Eesti AS peakontor asub Tallinnas, kuid esindused on olemas ka Pärnus, Tartus, Rakveres, Viljandis, Kuressaares, Jõhvis, Narvas ja Sillamäel.

Vaata rohkem