Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #535499

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hotellis üldehitus-, sanitaartehniliste ja viimistlustööde teostamine. Tööd pakume osalise ajaga, olemasoleva hooldustehniku pikemaajalise haiguslehe asenduseks ja puhkuse asenduseks ning ühtlasi ka lisatööjõuks edaspidiseks ajaks.

Ootused kandidaadile

- Teadmisi ja kogemusi ehitusvaldkonnas.
- Teadmisi ja kogemusi erinevate tehniliste seadmete käsitlemisel.
- Iseseisev mõtlemisvõime ja initsiatiivikus, väga hea organiseerimisvõime.
- Kohusetundlikkus, ausus.
- Sõbralikkus ja abivalmidus.

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda.
- Konkurentsivõimelist palka.
- Sõbralikku ja toetavat meeskonda.
- Ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#535499

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
17. mai 2018

Uus ja kaasaegne 4 tärni spaahotell avas uksed detsembris 2016. Hotelli koosseisu kuulub lisaks ühele põhjamaade suurimale spaale veel konverentsikeskus, restoran ja kohvik. Me pakume pühendunult oma külalistele meeldejäävaid elamusi.

Vaata rohkem