Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628928

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded:

- Tootmisseadmete ja ettevõtte tehnosüsteemide seadistamine, hooldamine ja remonttööde teostamine.

- Tootmisseadmetele vajalike varuosade tellimine ja vajaliku laoseisu hoidmine.

- Pesuainete tellimine, nende kulu monitoorimine ja igakuisete aruannete esitamine.

- Ettepanekute tegemine uuteks investeeringuteks, ettevõtte seadmepargi uuendamiseks. Pakkumuste võtmine koostööpartneritelt.

- Koostööpartneritega suhtlemine, plaaniliste hooldustööde tellimine ja registreerimine.

- Teeninduskeskuse territooriumil erinevate seadmehooldustööde teostamine.

Tööaeg on esmaspäevast – reedeni 8:30 – 17:00

Nõudmised kandidaadile

- Vähemalt 1-aastane töökogemus tehnikuna mõnes tootmisettevõttes.

- Arvuti kasutamise oskus

- Algatusvõime

Pakume sulle sportimise toetust, mõistlikult paindlikku tööaja korraldust, toredaid töökaaslasi, ettevõtte ühisüritusi ja võimalust ennast teostada rahvusvahelises ettevõttes.

Tööpakkumise number
#628928

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1420 - 1690 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019

Lindström on üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi. Me pakume lahendusi ruumide puhtuse tagamiseks ja sisekujunduseks, töörõivaid ja töökaitselahendusi.
Lindströmi ülesandeks tugevdada oma klientide ettevõttekuvandit ja muuta nende igapäevaelu oma teenuste abil lihtsamaks. Üüritekstiilide teenus on kulutõhus ja keskkonnasäästlik moodus ettevõttes vajalike tekstiilidega tegelemiseks.
Lindström on tugevalt kasvav rahvusvaheline ettevõte. Meie eesmärgiks on geograafiliselt laieneda ja pikemas perspektiivis oma turuosa suurendada. Edukus põhineb tegevuste tugeval kontseptsioonil, mis tagab tegevuste kvaliteedi, teenuste ühtsuse ning vastutustundlikkuse kõikides tegevusriikides.

Vaata rohkem