Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda kogemustega hooldustehnikut kelle tööks on veoautode ja haagiste remondi- ning  hooldustööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus veoautode või põllumajandustehnika remondi valdkonnas. Sobib ka töökogemus sõiduauto remondi valdkonnas kui on soov ennast edasi arendada rasketehnika valdkonnas.
  • Huvi rasketehnika vastu.
  • Soov teha oma tööd hästi.
  • Kohusetundliku suhtumis.
  • Oskus lugeda hooldusjuhiseid ja skeeme.
  • Soov hoida oma töökoht ja töövahendid puhtana.
  • Eesti keele oskus

Kaskuks tuleb:

  • Diagnostika programmide tundmine
  • Auto elektritööde oskus

Ettevõte pakub

  • Kindlat tööd valdkonna ühes edukas ja mainekas ettevõttes

  • Tähtajatut töölepingut

  • Head töötasu ja tulemustasu mis sõltub individuaalselt sinu enda panusest.

  • Korralike töötingimusi

  • Korralike töövahendeid

  • Head ja toetavat meeskonda

  • Koolitusi ja väljaõpet vastavalt vajadusele

  • Arenguvõimalust

  • Ettevõtte siseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#683079

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2021
Hooldustehnik Hooldustehnik

TM SERVICE OÜ

TM Service on 2015.a tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis pakub veoautode, haagiste ja muu rasketehnika hooldus ning remonttöid.

TM Service OÜ on ainuke SHELL brändiesindus Baltikumis.

Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest mis tagab klientidele kiire ja usaldusväärse täisteenuse pakkumise.
Omame töökoda kus on enam kui 1000 ruutmeetrit põrandapinda ja 14 täismõõdus boxi.

Vaata rohkem

Hooldustehnik