Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 58558

Tööpakkumise number

58558

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja garderoobisüsteemide tootja AS Sunorek otsib oma meeskonda hooldustehnikut, kelle tööülesandeks on Sunoreki tehaste tõrgeteta töö tagamiseks vajalike seadmete ja masinate hooldus ning remont, samuti osalemine Sunoreki toodetes kasutatavate elektriajamite seadistamisel ja paigaldamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on töökogemus sarnases valdkonnas, head mehaanika-, elektri- ja elektroonikaalased teadmised ning tööks vajalike tunnistuste olemasolu. Ta valdab eesti ja vene keelt tööks vajalikul tasemel ning tal on isikliku sõiduauto kasutamise võimalus. Kasuks tuleb inglise keele oskus tööks vajalikul tasemel.

Pakume väljaõpet, eneseteostuse ja arenemise võimalust, oskustele vastavat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2006

Aknakatete, kardinapuude ja garderoobisüsteemide ning liuguste müük ja tootmine.