Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62423

Tööpakkumise number

62423

Töö kirjeldus

Hooldustehniku ülesandeks on korraldada meie kolmes pubis pisiremonttöid, abistada kauba vastuvõtmisel, abistada vahetut juhti hooldustöid puudutavates küsimustes. Töö on liikuva iseloomuga.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peaks olema nö. "kuldste kätega mees". Ta peaks oskama teha elektritöid ja pisiremonti. Vaja läheb organiseerimisvõimet ja kiiret reageerimist. Eeldame, et kandidaat on vastutulelik ja abivalmis ning 100% usaldusväärne.
Eesti ja vene keele oskus suhtlemistasandil.

Ettevõte on usaldusväärne ning sõbraliku ja asjaliku kollektiiviga. Pakume stabiilset töötasu koos kõigi sotsiaalsete garantiidega.

Lisainfo

Tööaeg E-R 10-18-ni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
16. märts 2006

St. Patricks'i nime all tegutseb Tallinnas kolm pubi - kaks Vanalinnas, üks Vabaduse platsi läheduses.