Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147336

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupluse ja selle territooriumi tehnilise korrasoleku jälgimine
  • kaupluses esinevate tehniliste ja haldust puudutavate küsimuste ja probleemide lahendamine
  • kaupluse sisustuse ja ruumide pisiremontide teostamine
  • kaupluse osakondadele tehnilise abi osutamine

Ootused kandidaadile

  • soovitavalt kinnisvarahoolduse alane või samalaadne eriharidus
  • hea tehniline taip
  • eesti keele oskus suhtlustasemel
  • hea suhtlemisoskusega, abivalmis, korrektne ja täpne

Ettevõte pakub

  • põhipalka+boonust
  • stabiilset töökohta juhtivas jaekaubandusettevõttes
  • firmasisest arenguvõimalust

Lisainfo

Töökoha asukoht: HAABERSTI Rimi hüpermarket

Tööpakkumise number
#147336

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 63 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd 2400 inimesele.

Vaata rohkem