Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198915

HOOLDUSTEHNIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Hooldustehniku töö sisuks on süstemaatiliste ennetustegevuste läbiviimine ja avariiremontide teostamine;
  • Hooldustehnik vastutab hooldus-materjalide laos olevate väärtuste säilimise ja sihipärase kasutamise eest;
  • Viib läbi operaatorite seadme kasutamise ja hooldamise kohase väljaõppe ja annab koolituse tulemuste kohta tagasisidet ning osaleb sellealase spetsialistina tootmistöötajate atesteerimisel;
  • Hooldustehnik informeerib pidevalt hooldusjuhti kasutatavate seadmete seisukorrast ning teeb omapoolsed ettepanekud seadmete paremaks kasutamiseks ja parendamiseks;
  • Viib läbi rikete põhjuse dokumenteerimise ja analüüsi vastavalt kehtestatud korrale (juhendile) ja esitab tulemused hooldusjuhile;
  • Osaleb rikkeid ennetavate tegevuste planeerimisel hooldustiimis;
  • Hooldustehniku ametikoha eesmärgiks on tagada tootmisseadmete häireteta töö.

Ootused kandidaadile

  • Keskeriharidus (soovitavalt automaatika või mehaanika);
  • Eesti, vene keele oskus suhtlustasandil nii kõnes kui kirjas. Erialane inglise keele tundmine ja suhtlemisoskus;
  • Arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel (tabelid, graafikud);
  • Eelnev kogemus töötamisel automaatseadmete ehituse või hoolduse ja remondi alal;
  • Lukksepatööde, elektritööde oskus ning jooniste ja skeemide lugemise oskus;
  • Meeskonnatöö kogemus.

  • Motiveerivaid töötingimusi, mitmekülgset ja huvitavat tööd;
  • Oskustele ja kogemustele vastavat töötasu;
  • Ametialast täiendkoolitust.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Elektriala pädevustunnistus.

Tööpakkumise number
#198915

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
7. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2010

Personaliotsingufirma CVO Recruitment kliendiks on tootmisvaldkonnas tegutsev edukas ettevõte.

Vaata rohkem