Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667675

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tehnik nõustab kliente ja aitab seadistada uusi paigaldatuid seadmeid.

  • Biopuhastite ja pumplate tehniline hooldus.
  • Seadmete hooldustööde korraldamine objektidel
  • Hooldustööde planeerimine ja tööde akteerimine
  • Uute klientide sisetamine

Ootused kandidaadile

Huvi tehnika vastu.
Tehniline taiplikus.
Aktiivsus.
Arenemisvõime.

Kiire kohanemis- ja õppimisvõime.
B-kategooria juhiload.

KASUKS TULEB:

B pädevustunnistus
Vene keele oskus
Inglise keele oskus

Arvuti kasutamisoskus
Võimalus viibida lähetustel

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd üle Eesti ja ka välismaal

Tööks vajalikku väljaõpet ja vajalikke koolitusi

Kaasaegset töökeskkonda
Noort ja rõõmsameelset meeskonda
Stabiilset sissetulekut

Tööpakkumise number
#667675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
16. september 2020

Puhastid OÜ toodab ja müüb materjale vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rajamiseks. Meie büroo ja tootmishoone asub Hüürus.

Vaata rohkem