Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756658

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas ja/või mujal Eestis asuvate hoonete tehnosüsteemide hooldamine ning remonttööde teostamine. Alltöövõtjate tööde kvaliteedi kontroll.

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus ehituse- ja remonttööde teostamise valdkonnas

  • Valmidus teostada lihtsamaid töid kõikide hoone osade ja süsteemide lõikes

  • Iseseisvus, hea suhtlemisoskus, korrektsus

  • Kohusetunne ja usaldusväärsus

  • Õppimisvõime

  • B- kategooria juhiloa olemasolu

  • Eesti keele oskus

  • Tehniline taip

Ettevõte pakub

  • Koolitusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Professionaalset arenguvõimalust
  • Võimalust teha mitmekülgset, vastutusrikast ja liikuvat tööd
  • Kaasaegseid tööriistu ja ametiautot

Lisainfo telefonil: 55605940

Tööpakkumise number
#756658