Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545460

Tööpakkumise number

545460

Töö kirjeldus

Nõrkvoolu -ja turvaseadmete hooldus ning paigaldamine:
ATS, valvesüsteemid, turvavalgustus, suitsuluugid.
Objektid asuvad valdavas osas Tallinnas. Tegemist on suures osas iseseisva tööga, kus lepid kliendiga kokku ja hooldad päeva jooksul 2-5 objekti.

Tule omanda amet, mida koolis ei õpetata!

Nõudmised kandidaadile

B-kat juhilubade olemasolu
Eelnev töökogemus nõrkvoolu ja/või elektri alal soovitatav
Huvi valdkonna vastu
Eesti keele kirjalik ja suuline oskus
Õpivõime
Ausus ja kohusetundlikus
Positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

Motiveerivat palgasüsteemi vastavalt töö tulemustele
Toetavat ja sõbralikku kollektiivi
Kõiki vajalikke töövahendeid sh. tööautot, mobiiltelefoni, tahvelarvutit, tööriideid
Spordi -ja tervisekulude kompensatsiooni kuni 33 eurot kuus
Pakume vajadusel väljaõpet ja edaspidiseid erialaseid täiendkoolitusi.

Lisainfo

Tööle asumine koheselt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. august 2018
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1500 EUR kuus

Onetor Hooldus OÜ tegeleb turva- ja nõrkvoolusüsteemide paigalduse ja hooldusega. Lisaks teostame tugevvoolu- ja automaatikatöid. Ettevõtte arenguga seoses, otsime oma kollektiivi teotahtelisi ja õpivõimelisi töötajaid.
www.onetor.ee