Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22393

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldustehnikule kinnistatud objektidel tehnosüsteemide
korrasoleku tagamine ja perioodiliste ülevaatuste tegemine ja suhtlemine kliendiga

Ootused kandidaadile

- töökogemus vähemalt 2 aastat
- kaasaegsete materjalide tundmine
- elektri ja küttesüsteemide tundmine
- B- kategooria juhilubade olemasolu
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- kõrget töökultuuri
- arvutioskus (Word, Excel)

Ettevõte pakub

- kaasaaegseid töötingimusi
- sõbralikku kollektiivi
- arenguperspektiivi
- erialast koolitust

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata märgusõnaga "hooldustehnik"

Tööpakkumise number
#22393

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
10. juuli 2003
Kuulutus sisestati:
25. juuni 2003

Minu Vara on kinnisvarahaldusettevõte, mille kaubamärk toodi turule 2000. aastal eesmärgiga pakkuda professionaalset kinnisvara haldus- ja hooldusteenust firmadele ja eraisikutele üle kogu Eesti.
Meeskonda vajame:

Vaata rohkem