Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 109760

Tööpakkumise number

109760

Töö kirjeldus

Hooldustehnik kindlustab hotelli sisemise ja välise tehnilise korrasoleku, seadmete korrektse paigalduse ja profülaktilise hoolduse. Hoiab elektripaigaldised nõutavas seisukorras ning remondib või asendab rikkis osad. Teostab sanitaartehnilisi ja väiksemahulisi remonditöid.

Nõudmised kandidaadile

• erialased oskused ja haridus (soovitavalt elektrik)
• varasem eraialane töökogemus
• väga hea eesti ja vene keele tundmine
• kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

• stabiilset ja vastutusrikast tööd meeldivas meeskonnas
• kindlat ja püsivat tööd edukas ettevõttes
• meeldivat töökeskkonda
• vaheldusrikast tööd
• nooruslikku kollektiivi
• arenemisvõimalust ettevõtte siseselt

Lisainfo

CV-le palume lisada märksõna "hooldustehnik" ja palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
23. mai 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust. Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Grand Tallinn, kohvik Mademoiselle, Lobby baar.