Värsked tööpakkumised

Hooldustehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122269

Tööpakkumise number

122269

Töö kirjeldus

- masinate paigaldamine, häälestamine, tööks ettevalmistamine ja kasutuskoolituse läbiviimine;
- seadmete tehniline teenindamine ja tehniliste probleemide lahendamine;
- esindatavate masinate, tööriistade ja tarvikute hooldus ja remont;
- esindatavate masinate, tarvikute ja tööriistade kohta kliendile vajaliku informatsiooni edastamine.

Nõudmised kandidaadile

- tehniline haridus, soovitavalt elektrialane;
- hea arvutikasutamise oskus;
- eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
- kasuks tuleb inglise keele oskus suhtlustasandil ;
- hea suhtlemisoskus;
- täpsus, ausus, aktiivsus ja korrektsus;
- autojuhilubade olemasolu.

Kasuks tulevad:
- soome keele oskus;
- eelnev töökogemus hooldustehnikuna;;
- vene keele oskus.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka;
- ettevõttesisest koolitust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Ama-Prom OÜ on osa firmast Ama-Prom Group. Pakume oma klientidele tehnilisi terviklahendusi lehtmetalli töötlemise vallas. Esindame maailmas esikohal olevaid Amada lehtmetallitöötlemispinke. Ama-Prom Group viieaastase tegevuse tulemusena Baltikumi turul on klientide arv pidevalt kasvanud. Klientide veel paremaks teenindamiseks ning seoses tegevuse laienemisega võtame tööle tehniku.