Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320959

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kraanade paigaldus, hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Vajalik on eelnev tööstusseadmete hoolduse ja remondialane kogemus, algteadmised elektroonikast. Kasuks tuleb keevitusoskus.
Tööülesannete edukas täitmine eeldab lisaks:

* autojuhilubade olemasolu
* eesti ja vene keele oskust
* kohusetundlikkust ja ausust
* oskust töötada nii iseseisvalt kui meeskonnaga
* kliendisõbralikkust ja teenindusoskust

Ettevõte pakub

* töökohta rahvusvahelises ettevõttes
* väljaõpet ja kaasaegset töökeskkonda
* toredat meeskonda
* motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#320959

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
24. september 2013

Konecranes OÜ on rahvusvahelise kontserni KCI Konecranes Plc tütarfirma Eestis, kes valmistab, paigaldab ja hooldab elektrilisi tööstus- ja sadamakraanasid.

Vaata rohkem