Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152494

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu jätkuva suurenemisega vajame oma hooldusmeeskonda uut liiget, kelle tööülesanneteks on solaariumide ja ilusalongide aparatuuride montaaz, hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus,
täpsus,
kohusetundlikkus,
pingetaluvus,
eesti ja vene keele valdamine,
arvutioskus,
B-kat. juhiload.

Kasuks tuleb eelneva sarnase töö kogemus ning huvi tehnika vastu.

Ettevõte pakub

täistööaega,
erialast ja täiendkoolitust,
konkurentsivõimelist töötasu,
vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd,
liikuva iseloomuga tööd,
tööauto kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#152494

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2008
Kuulutus sisestati:
19. mai 2008

Kivilaine OÜ on 15 aastat turul tegutsenud hulgimüügifirma, mis tegeleb päevitus-, keha-, juuksehoolduskosmeetika, solaariumide ning ilusalongi seadmete ja aparatuuri müügiga. Toome maale ja müüme eksklusiivseid kaubamärke Ergoline, Hapro, Cosmedico, Australian Gold, Swedish Beauty, Caribbean Gold, Matrix, Senscience, ISO, SoCap, Babor, REM, Ionto-Comed. Põhitegevusena pakume lisaks solaariumi ja ilusalongi aparatuuri hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid ilu-, tervise- ja spakeskustele ning spordiklubidele.

Vaata rohkem