Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118052

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hooldustehniku töö prioriteediks on kõikide Kalev Spa Veekeskuse ja Kalev Spa Hotelli tehniliste seadmete (veekäitlus-, elektri-, kütte-, ventilatsiooni- ja valveseadmed, veevarustus ja kanalisatsioon) hooldus ja töökorrasoleku kontroll, vajadusel süsteemidega seonduvate probleemide operatiivne lahendamine.

Ootused kandidaadile

- keskharidus
- hea tehniline taip
- korrektsus ja kohusetundlikkus
- otsustusvõime, selle säilimine ka kriitilises olukorras
- soovitavalt vähemalt aastane töökogemus tehnika valdkonnas

- uusi võimalusi enda seniste kogemuste ja teadmiste rakendamiseks
- professionaalset ja kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- võimalust töötada graafiku alusel

Tööpakkumise number
#118052

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
3. august 2007

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus on Tallinna Vanalinnas on uus ja moodne vaba-aja asutus, kus on ühendatud pikaajalised eesti sporditraditsioonid ja tänapäevane spaa-kontseptsioon

Vaata rohkem