Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633922

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnosüsteemid: ventilatsioon, küte, veevarustus
Tehnosüsteemide hooldustööde ja jooksvate remonttööde teostamine
Objektide tehnosüsteemide ülevaatuste teostamine ja dokumenteerimine
Väljakutsetele reageerimine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb varasem töökogemus hoonete tehnosüsteemide remonttöödel
Iseseisvus ja tööde planeerimise oskus
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Hoonete tehnosüsteemide alased teadmised
Arvuti kasutamise ja tehniliste jooniste lugemise oskus
Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
B-kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Vajalikke koolitusi
Kaasaegseid töövahendeid
Toetavat ja sõbralikku meeskonda
Paindlikku tööaega
Sportimisvõimalusi ja ametiautot

Tööpakkumise number
#633922