Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #733442

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu olulise suurenemisega otsime enda meeskonda teotahtelist HOOLDUSTEHNIKUT

  • Kuumlettide hooldus ja remont
  • Kiirtoidu seadmete hooldus ja remont
  • Tööstus- ja tootmisseadmete hooldus ja remont
  • Nutikaalude hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Erialased teadmised tööstus-, tootmis-, ja kaubandusseadmete hooldamise valdkonnas

  • Praktiline töökogemus eeltoodud valdkonnas

  • Teadmised IT valdkonnas kesktasemel

  • Töötahe ja võime õppida ning omandada uusi teadmisi

  • Kliendikeskne suhtumine töösse

  • Hea eesti keele oskus (kõnes ja kirjas)

  • Hea inglise keele oskus (kõnes)

  • Ausus, korrektsus

  • B-kategooria juhiluba

  • Valmisolek koolitusteks ja lähetusteks välisriiki

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes

  • Koolitusi

  • Häid ja kaasaegseid töötingimusi k.a ametiauto

  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#733442