Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168845

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte elektri- ja automaatikaseadmete hooldus ja remont
Tootmisliinide hooldus ja remont

Ootused kandidaadile

  • Erialane (mehaanika, automaatika või elektrialane) kutseharidus
  • Eelnev töökogemus elektrik-automaatikuna
  • Tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu
  • Täpsus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime
  • Initsiatiivikus, lahendustele orienteeritus
  • Inglise keele või soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Toredat ja toetavat kollektiivi
  • Püsivat töösuhet

Lisainfo

Valmidus iseseisvaks ja tempokaks tööks

Tööpakkumise number
#168845

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

Baltic Clean loodi 2001. aasta Granlundin Pesu OY Eesti tütarfirmana. Emafirmal on pesupesemise kogemus alates 1951.aastast.Kontserni kuulub kokku viis suurpesulat – neli Soomes ja üks Eestis. Tallinnas asuva suurpesula kasutuses on ligikaudu 6000 m2 tootmispinda. 2007aasta käive ületas 94 milj. Eesti krooni. Anname tööd kuni 250-le inimesele.

Meie eesmärk on toetada oma klientide põhitegevusala osutades efektiivset ja kvaliteetset teenust. Puhastame väikeste keskkonna mõjutustega, valides materjalid, meetodid ja tehnika, mis kahjustavad võimalikult vähe loodust. Parima pesutulemuse tagamiseks kasutame pesuprotsessis maailmas tunnustatud firma Christeyns pesuaineid.

Vaata rohkem