Hooldustehnik
Tööpakkumise number #707206

5
Agrovaru AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamised  tööülesanded on:

  • Jungheinrich ja Hubtex tõstukite ning laotehnika remont ja hooldus
  • MultiOne minilaadurite remont ja hooldus
  • Töö nii kliendi juures kui ka töökojas Maardus

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • omad kogemust seadmete, masinate ja mehhanismide remontimisel
  • oskad lugeda tehnilisi jooniseid ja skeeme
  • Sul on elektri- ja hüdraulikaalased teadmised
  • Sul on arvutikasutamise oskus
  • omad B-kategooria autojuhilube
  • räägid heal tasemel eesti keelt, saad aru ja suhtled rahuldavalt inglise ja vene keeles

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub Sulle:

  • vaheldusrikast tööd
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • töövahendeid ja suurepäraseid töötingimusi
  • hea töö eest väärilist tasu
  • ühisüritusi

Lisainfo

erki.vainula(at)agrovaru.ee, mob. 59 124 050.

Tööpakkumise number
#707206

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
1. juuni 2021
Hooldustehnik Hooldustehnik

Agrovaru AS

AS Agrovaru on firma, mis juba üle 20 aasta müüb Eesti turul kvaliteetset Saksa laotehnikat Jungheinrich, samuti neljasuunalaadureid Hubtex. Teostame hooldust ja remonti kõikidele tõstukimarkidele kas meie töökodades Maardus või Tartus, vastavalt vajadusele kliendi juures koha peal. Rohekm infot meie tegevuse kohta leiate kodulehelt www.agrovaru.ee

Vaata rohkem