Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66525

Hooldustehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

  • osalemine tehnoloogiliste seadmete ja tehniliste süsteemide hooldus- ja remonttöödes
  • teostatud tööde ja tehnilist laadi informatsiooni talletamine
  • igapäevaselt tehniliste probleemide efektiivne ja operatiivne lahendamine
  • kolleegide juhendamine ja nõustamine oma valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:

  • vähemalt 2 aastane eelnev töökogemus elektrikuna/mehaanikuna, soovitavalt tootmisettevõttes
  • tehniline eriharidus
  • hea arvutikasutamise oskus
  • oskus lugeda ja kõneleda eesti, vene ja inglise keeles
  • B-kategooria autojuhiload

Kasuks tuleb:
  • tõstukijuhtimise oskus, lubade olemasolu
  • treimis- , freesimis- ja keevitamisoskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd ja eneseteostusvõimalust rahvusvahelises keskkonnas
  • meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
  • konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Töö on vahetustega, üks vahetus öösel.

Tööpakkumise number
#66525

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega. Adecco tegutseb kokku 72 riigis pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheline karastusjookide tootmise ja müügiga tegelev suurettevõte.

Vaata rohkem