Tööpakkumise number

585615

RUUKKI PRODUCTS AS HOOLDUSTEHNIK

Töö kirjeldus

SINU peamisteks tööülesanneteks on:
• fassaaditehase tootmisseadmete korrashoid ja seadistamine (kaasaegsed CNC lehtmetalli stantsimis- ja painutuspingid)
• rikete kõrvaldamine ja seadmete remont
• uute tootmisseadmete paigaldus
• hooldusgraafikute koostamine ja järgimine
• suhtlemine seadmete tootjatehaste, koostööpartnerite ja hankijatega
• hooldusdokumentatsiooni haldus


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui Sul on kaasaegse tootmistehnika hoolduse kogemus, head teadmised mehaanikast ja automaatikast või mehhatroonikast. Kasuks tulevad teadmised kaasaegsest tootmiskeskkonnast (5S, tööohutus) ja töökogemus metallitootmises CNC-seadmetega. Oma töösse suhtud kohusetundlikult, oled täpne ning kiire. Töö eeldab eesti keele oskust ja suhtlustasandil inglise keele oskust eelkõige tehnilistes terminites.


Ettevõte pakub

Pakume põhjalikku koolitusprogrammi, Sind ootavad põnevad väljakutsed ja vaheldusrikas töö rahvusvahelises ettevõttes, mis saavad vääriliselt tasustatud. Ühtehoidvat meeskonda toetavad ühised üritused mitmel korral aastas, töötajate tervisest hoolitakse pakkudes ergonoomilist ja kaasaegset töökeskkonda ning spordi- ja tervisesoodustusi.


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Hooldustehnik


RUUKKI PRODUCTS AS

Ruukki Construction teenindab ärikliente ja tarbijaid ehitusvaldkonnas. Tarnime klientidele energiatõhusaid ehitus- ja katusetooteid ning teenuseid kavandamisest kuni paigaldamiseni Ruukki kaubamärgi all erinevate jaotuskanalite ja laiaulatusliku edasimüüjate võrgustiku kaudu. Lisaks teenindame katusetoodete kliente Ruukki Expressi katusekeskustes.

Vaatan ettevõtte profiili