Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753740

Hooldustehnik-lukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väikesemahuliste ehitus- ja remonttööde teostamine.

  • Hoonete tehnosüsteemide remont, hooldus ja häälestamine.

  • Torustike ja sanitaarseadmete paigaldus-, hooldus- ning remonditööd.

Ootused kandidaadile

  • Pädevus objektil iseseisva töö tegemiseks ja jooksvate küsimuste lahendamiseks.

  • Oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas.

Ettevõte pakub

  • Head ja stabiilset töötasu.

  • Paindlikku töögraafikut.

  • Professionaalset ja toetavat meeskonda.

  • Ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#753740

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem